Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z II komisariatu poszukują sprawcy kradzieży roweru ze stojaka przy jednym ze sklepów przy ulicy Lwowskiej. Mężczyzna na miejsce przyjechał własnym jednośladem i po krótkiej wizycie w sklepie odjechał cudzym, powodując straty w kwocie 1000 zł na szkodę mieszkanki Lublina. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z V komisariatem Policji w Lublinie tel. (81) 535 45 72.

Do tego zdarzenia doszło na początku października przed jednym ze sklepów przy ulicy Lwowskiej w Lublinie. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, iż sprawca kradzieży na miejsce przyjechał własnym jednośladem, który pozostawił w stojaku. Po krótkim pobycie w sklepie wyszedł na zewnątrz i odjechał stojącym obok cudzym rowerem górskim. Pokrzywdzona straty oszacowała na kwotę 1000 złotych.  

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z II komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Walecznych II, tel. (81) 81 535 45 72 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

KG

  • sprawca kradzieży
  • sprawca kradzieży