Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z komisariatu Policji w Niemcach poszukują sprawców oszustw. W jednym przypadków sprawca bezprawnie wszedł w posiadanie danych osobowych mieszkanki powiatu lubelskiego i dokonał zakupu w systemie ratalnym drogich perfum. W kolejnym przypadku na dane pokrzywdzonej została zakupiona markowa kurtka. Obie przesyłki odebrane zostały na terenie Radomia, przez mężczyzn których wizerunki zarejestrowała kamera.

Policjanci z komisariatu w Niemcach prowadzą postępowaniem w sprawie oszustw na szkodę dwóch mieszkanek powiatu lubelskiego. W jednym przypadków sprawca bezprawnie wszedł w posiadanie danych osobowych mieszkanki powiatu lubelskiego i dokonał zakupu w systemie ratalnym drogich perfum. W kolejnym przypadku po zaciągnięciu pożyczki na dane pokrzywdzonej została zakupiona markowa kurtka. Obie przesyłki odebrane zostały z paczkomatów na terenie Radomia.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z komisariatem Policji w Niemcach pod nr tel. (81) 756  17  97 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

KG

  • mężczyzna
  • mężczyzna
  • mężczyzna