Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Lubelscy policjanci poszukują trzech mężczyzn do spraw kradzieży. Pierwszy z nich wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi ukradł z jednej z drogerii markowe perfumy. Natomiast druga kradzież miała miejsce w jednym ze sklepów elektronicznych, gdzie łupem sprawcy padł telefon o wartości ponad 1500 zł. Z kolei trzeci z mężczyzn włamał się do jednego ze sklepów i skradł mienie o wartości ponad 2500 zł. Do sprawy kradzieży poszukujemy osób widocznych na publikowanych zdjęciach. Osoby, które ich rozpoznają, proszone są o kontakt. Zapewniamy anonimowość.

Poszukiwany sprawca kradzieży.

Do pierwszego zdarzenia doszło na terenie jednego ze sklepów ze sprzętem elektronicznym  przy al. Witosa w Lublinie. Sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi sklepu z półki ukradł telefon wystawowy. Mężczyzna po odłączeniu alarmu schował telefon do kieszeni i wyszedł ze sklepu nie płacąc za niego.  Towar wyniósł w skradzionym plecaku. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował całe zdarzenie. Do tej sprawy funkcjonariusze z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują mężczyzny widocznego na nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VI komisariatu tel.: (81) 535-46-61 lub 112. Zapewniamy anonimowość.

Poszukiwany sprawca kradzieży perfum.

Do kolejnej kradzieży doszło w jednej z drogerii znajdującej się przy al. Jana Pawła II w Lublinie. Sprawca wykorzystał moment nie uwagi pracowników drogerii. Mężczyzna wziął z półki 3 opakowania markowych perfum następnie wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar. Kamery zarejestrowały wizerunek mężczyzny. Łączna wartość strat poniesionych przez sklep  została oszacowana na kwotę ponad 500 zł. Do tej sprawy funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji w Lublinie poszukują mężczyzny widocznego na publikowanych zdjęciach.  Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 112. Zapewniamy anonimowość.

Poszukiwany sprawca kradzieży.

Z kolei trzeci z poszukiwanych mężczyzn włamał się do jednego ze sklepów przy ul. Nadstawnej w Lublinie. Jego łupem padł m.in. laptop, torebki, perfumy oraz pieniądze. Łączna wartość strat wyniosła ponad 2500 zł. Sprawą zajęli się policjanci z II komisariatu. Zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunek mężczyzny. Do sprawy funkcjonariusze z II Komisariatu Policji w Lublinie poszukują mężczyzny widocznego na publikowanych zdjęciach.  Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym II komisariatu tel.: (81) 535-45-72 lub 112. Zapewniamy anonimowość.

 

K.K.