28 kwietnia, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca zapraszamy na spektakl „Grand Finale” Hofesh Shechter Company.
Kompania produkuje wyjątkowe dzieła choreografa Hofesha Shechtera, wciąż przekraczając kolejne granice. Podstawą jej funkcjonowania jest zróżnicowana, międzynarodowa grupa wybitnych tancerzy.

To ambitna, niezwykle odważna produkcja z udziałem 10 tancerzy oraz grupy muzyków grających na żywo.
„Grand Finale” jest zarazem komiczny, melancholijny i piękny. Opowiada o świecie pełnym sprzeczności, przepełnionym buntowniczą energią i bezlitosnym dowcipem. Wykorzystując żywiołowy charakter przedstawienia, Shechter tworzy wizję upadającego świata, w nowatorski sposób łącząc muzykę na żywo, taniec i teatr.

Czytaj więcej o spektalu

BILETY
Kategoria premium
– 100 zł
Kategoria I – 70 zł
Kategoria II – 50 zł
Kategoria III – 20 zł
dostępne w kasie oraz online na stronie Centrum Kultury oraz Centrum Spotkania Kultur
Bilety grupowe (min. 10 osób na jeden spektakl) – 50 zł dostępne tylko w kasie Centrum Kultury; rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kasa czynna:
pon. – pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.