3 głowy z porożem jelenia i muflona oraz środki odurzające zabezpieczyli lubelscy policjanci podczas kontroli drogowej w Lublinie. Mężczyźni zachowywali się w sposób nerwowy i chaotyczny. Jak się okazało w trakcie kontroli, policjanci dosyć szybko zorientowali się co jest przyczyną tego zachowania.

Wczoraj około godziny 17.00 na ul.  A. Grygowej w Lublinie policjanci z komisariatu VI zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki VW golf . Znajdowało się w nim czterech mężczyzn, mieszkańców powiatu łukowskiego. Mężczyźni zachowywali się w sposób nerwowy i chaotyczny. Jak się okazało w trakcie  kontroli, policjanci dosyć szybko zorientowali się co jest przyczyną tego zachowania. W samochodzie znajdowały się trofea łowieckie- 3 głowy zwierząt jelenia oraz muflona a przy jednym z mężczyzn znaleziono środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli poroże oraz środki odurzające.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. 59-latek jeszcze dziś usłyszy zarzuty z Ustawy Prawo Łowieckie, drugi z mężczyzn  za posiadanie środków odurzających.

Przestępstwo, którego dopuścił się 59 letni mężczyzna zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Drugi z mężczyzn za posiadanie środków odurzających również odpowie przed sądem.

J.S.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.