Wczoraj funkcjonariusz z V komisariatu policji w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 23latka. Mężczyzna był poszukiwany 4 listami gończymi, w tym min. za rozboje, kradzieże, oszustwa i uszkodzenia mienia.

Sytuacja miała miejsce w Lublinie na ul. Sławinkowskiej około godziny 13.00.  Funkcjonariusz wydziału kryminalnego komisariatu V, będąc w czasie wolnym od służby, na ulicy zauważył poszukiwanego mężczyznę. Okazał się nim 23latek za którym rozesłane były 4 listy gończe.

Mężczyzna do momentu zatrzymania przez funkcjonariusza skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 23latek został zatrzymany i w toku dalszego postępowania doprowadzony do aresztu śledczego w Lublinie, gdzie odpowie za popełnione przestępstwa. Okazało się, że 23 letni mieszkaniec Lublina był poszukiwany do odbycia łącznej kary za popełnione przestępstwa ok. 4lat.

J.S


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.