Funkcjonariusze poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 9 września w Lublinie na ulicy Radziwiłłowskiej. Z ustaleń w sprawie wynika, że kierujący nieznanym pojazdem potrącił pieszego, który przekraczał jezdnię po przejściu dla pieszych. Osoby, które były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 9 września 2021 roku na ulicy Radziwiłłowskiej w Lublinie. Z ustaleń w sprawie wynika, że kierujący nieznanym pojazdem potrącił pieszego, który przekraczał jezdnię po przejściu dla pieszych. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 309 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 41 20, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Komisarz Kamil Gołębiowski