Policja Lublin: Lublin: Tymczasowy areszt za rozbój

1 min czytania

Do tymczasowego aresztu trafił 19-latek z Lublina. Mężczyzna wspólnie ze znajomymi napadł na grupę lublinian. Łupem sprawców padła niewielka suma pieniędzy oraz srebrny łańcuszek. Teraz 19-latek najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu.

Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Startowej w Lublinie. Na grupę lublinian napadł 19-latek wraz ze swoimi znajomymi. Pokrzywdzeni byli bici i kopani po całym ciele. W wyniku rozboju dwaj pokrzywdzeni stracili niewielką sumę pieniędzy oraz srebrny łańcuszek.

Sprawa trafiła na III komisariat. Zajmujący się nią operacyjni szybko wytypowali i zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty rozboju, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Za rozbój grozić mu może do 12 lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji w Lublinie, lublin.lubelska.policja.gov.pl/, lublin.lubelska.policja.gov.pl/llu/informacje/aktualnosci/94760,Lublin-Tymczasowy-areszt-za-rozboj.html

Autor: krystian