Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z II komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z jednego z mieszkań na Kalinowszczyźnie. Właścicielka straciła gotówkę po tym, jak odwiedziły ją młode kobiety podające się za członków jej rodziny. Sprawczyń kradzieży poszukują teraz policjanci. Ktokolwiek rozpoznaje kobiety na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Policją.

Trzy poszukiwane złodziejki.

Do przestępstwa doszło w marcu b.r. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że mieszkanka jednego z bloków przy ul. Niepodległości w Lublinie straciła znaczną sumę pieniędzy.  Z relacji pokrzywdzonej wynika, że do jej mieszkania zapukały młode kobiety. Wykorzystując nieporadność właścicielki weszły do środka podając się za członków jej rodziny.

Później gospodynie zorientowała się, że z mieszkania zniknęła gotówka, w sumie kilkanaście tys. zł.

Sprawa kradzieży została zgłoszona na II komisariacie. Policjanci, którzy zajęli się sprawą przeglądając monitoring bloku zauważyli trzy młode kobiety, które chodziły po klatce schodowej tego bloku w momencie, kiedy doszło do przestępstwa. Wszystko wskazuje na to, ze to one mogą mieć związek z tym przestępstwem.

Ktokolwiek rozpoznaje kobiety na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Komisariatem II Policji w Lublinie pod nr tel. tel. (81) 535-45-72 lub 112.

AK

  • Poszukiwane złodziejki
  • Poszukiwane złodziejki
  • Poszukiwane złodziejki