Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło dziś na Al. Witosa w Lublinie. Kierujący chevroletem przejechał przez pas zieleni i wjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z busem. Mercedesem podróżowało łącznie 9 osób. Kierującym pojazdami i pasażerom mercedesa udzielana jest pomoc medyczna. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Do groźnego zdarzenia doszło dziś przed godz. 13 na Al.  Witosa w Lublinie. Wstępne ustalenia wskazują, że samochód marki Chevrolet jadąc od strony Świdnika z nieustalonych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, przejechał przez pas zieleni i zderzył się z pasażerskim busem jadącym w przeciwnym kierunku.

Siła uderzenia była tak silna, że w wyniku zderzenia oderwała się tylna część chevroleta. Drugim pojazdem - mercedesem podróżowało łącznie z kierowcą 9 osób. Do szpitala zostali przewiezieni obydwaj kierujący oraz pasażerowie rejsowego busa.

Na miejscu pracują policjanci wydziału ruchu drogowego. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Zostały zorganizowane objazdy.

AK