Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne w Bychawie, Bełżycach i Lublinie w nowej odsłonie

Z dniem 31 sierpnia br. zakończy swoją działalność Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublinie. To nie oznacza jednak, że poradnie psychologiczno-pedagogiczne w naszym powiecie zostaną zamknięte. Wręcz przeciwnie! Od 1 września...

Dożynki Wojewódzkie w Radawcu coraz bliżej

Wielkimi krokami zbliżają się Dożynki Wojewódzkie w Radawcu. Na święto plonów zapraszali podczas zorganizowanej w czwartek 29 sierpnia konferencji prasowej, Starosta Lubelski Zdzisław Antoń, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i Dyrektor...

Przedstawiamy starostów Dożynek Wojewódzkich 2019

Już 8 września na lotnisku w Radawcu odbędą się Dożynki Wojewódzkie 2019. Szczególną rolę podczas tego święta odgrywają starostowie dożynek. W tym roku zaszczytną funkcję gospodarzy pełnić będą Pani Katarzyna Pańczuk-Drozd i Pan Jarosław Miściur – rolnicy z...

 • Aktualności

  Trzech nastolatków trafiło wczoraj wieczorem do IV komisariatu, po tym jak postanowili zniszczyć ławki w Ogrodzie Saskim. Sytuację zauważył policjant po służbie, który spacerował alejkami z dziewczyną. Funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w łódzkiej komendzie zainterweniował i ujął jednego ze sprawców. Dwaj następni zostali zatrzymani przez policyjnych wywiadowców z KMP w Lublinie.

 • Aktualności

  Policjanci z Bychawy poszukują zaginionego Łukasza Machlarz. 35-letni mieszkaniec m. Nowiny Żukowskie ostatni raz widziany był 20 sierpnia. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które widziały zaginionego lub znają jego miejsce pobytu prosimy o kontakt pod nr tel. 81 820 52 10 lub 112.

 • Miło nam przedstawić…

  Miło jest nam poinformować, że od 1 września br. funkcję dyrektora w Zespole Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie objął Pan Paweł Dudek, natomiast w Zespole Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie dyrektorem na kolejną kadencję została Pani Renata...

 • Aktualności

  Policjanci z KMP w Lublinie poszukują świadków dwóch wypadków. Do jednego z nich doszło 11 sierpnia b.r. na wysokości ogródków działkowych „Słonecznik”, gdzie wywrócił się rowerzysta. Do drugiego z wypadków doszło 23 sierpnia na ul. Sachsów w Lublinie. Tam kierująca vw golfem potrąciła rowerzystę.

 • Nowe prawo UE w zakresie zdrowia roślin

  W związku z wejściem w życie zmian w przepisach prawa w zakresie zdrowia roślin publikujemy komunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie.

  Zapraszamy na Narodowe Czytanie 2019

  Starosta Lubelski, Dyrektor Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie i Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Lubelskiego na wspólne czytanie polskich nowel z udziałem zaproszonych gości.

 • Aktualności

  „Sieciaki na wakacjach” - Pokaż że jesteś przeciw hejtowi w sieci - to akcja informacyjno-edukacyjna realizowana w ramach współpracy z fundacją Orange oraz Dajemy Dzieciom Siłę. W akcji wzięli udział również policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

 • Callcenter to miejsce pracy wybierane najczęściej przez młode osoby, które nie posiadają bogatego doświadczenia zawodowego. Dla wielu osób ta praca wydaje się naprawdę łatwa, a jest wbrew odwrotnie. Call centre wymaga od nas posiadania wielu potrzebnych informacji oraz umiejętności, a do tego konieczne jest uczestnictwo w wielu szkoleniach.

  Łatwość w komunikacji

  Wbrew pozorom komunikatywność to bardzo ważna cecha osób, które pracują w takim miejscu, jak biuro obsługi klienta. Osoba posiadająca tę cechę z reguły dokładnie wsłuchuje się w słowa wypowiadane przez klienta, co jest bardzo ważne, ponieważ daje nam możliwość dialogu, a następnie przedstawienia oferty i w niektórych przypadkach finalizacji sprzedaży. Z pewnością personel callcenter miał możliwość uczestniczenia w dość emocjonalnych negocjacjach czy konfliktach. Ważne w takiej sytuacji jest to, aby pracownik telemarketingu nie odpowiadał tym samym. Taka osoba powinna być pozytywnie nastawiona do sytuacji i nigdy nie podnosić głosu. Taka postawa świadczy o wysokim poziomie kultury osobistej.

  Chęć rozwoju

  Centrum obsługi telefonicznej to miejsce, gdzie rozwój jest naprawdę ważnym aspektem. Tak naprawdę szkolenia pracowników call centre trwają przez cały okres zatrudnienia. Oczywiście najwięcej i najbardziej efektywne formy nauki przypadają tuż po rozpoczęciu działalności. Pracownik telemarketingu po podpisaniu umowy przechodzi przez dwuetapowe kursy. Pierwszy etap polega na zapoznaniu się z informacjami na temat kampanii, do której zostaliśmy przypisani. Z kolei drugi etap polega na zapoznaniu się z różnorodnymi technikami sprzedaży oraz metodami wywierania wpływu. Wszelkie zdobyte informacje oraz umiejętności pomogą nam w uzyskaniu wysokich wyników sprzedażowych. W kolejnych latach pracy doszkalane są wszelkie zdobyte wcześniej umiejętności, które sprawdzą się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

  Zdolność aktywnego słuchania

  Centrala kojarzy się nam zazwyczaj z pracą przy telefonie bądź ze słuchawkami na uszach. Tak naprawdę to słuszne wyobrażenie, ponieważ kontakty telefoniczne to nadal popularny sposób nawiązywania kontaktów z klientami. Taki sposób wymaga od nas umiejętności wsłuchania się w to, co mówią osoby po drugiej stronie słuchawki. To bardzo ważna umiejętność, a osoba, która ją posiada, sprawnie uchwyci moment i wprowadzi klienta w dialog. W odpowiednim momencie można również skierować rozmowę na oferowane produkty i przedstawić ofertę. Bardzo często taka strategia doprowadzi do finalizacji transakcji, a nasze wyniki sprzedażowe szybko wzrosną.

  Odporność na stres

  Stres niejednokrotnie ma negatywny wpływ na nasze życie zarówno zawodowe, jak i prywatne. Personel biura obsługi klienta narażony jest na różne sytuacje oraz nieoczekiwane reakcje klientów, co z pewnością podnosi poziom stresu. Centrala wymaga od swojego personelu radzenia sobie ze stresem, a co za tym idzie, wysyła go na różnorodne szkolenia w tym zakresie. Niejednokrotnie stres może doprowadzić konsultanta do trudności w prowadzeniu rozmowy oraz negocjacji z klientem, a co za tym idzie, nasze wyniki sprzedaży nie będą zadziwiające.

  Telemarketing to miejsce pracy, gdzie można spotkać wiele młodych ludzi, którzy znajdują się dopiero na początku swojej kariery zawodowej. Wbrew pozorom wszelkie nabywane umiejętności oraz informacje w czasie pracy w telemarketingu mogą nam się przydać na różnych stanowiskach. Podane powyżej cechy charakteru to najważniejsze, jakie powinien posiadać dobry kandydat na pracownika w telemarketingu.

  Idealny pracownik callcenter, czyli jakie cechy powinien posiadać

  Nowy rok szkolny 2019/2020

  Kiedy będą ferie, wakacje i dni wolne?

  Podniebne loty na 100-lecie Aeroklubu Polskiego

  W dniach od 14 do 17 sierpnia br. odbyły się 14. Międzynarodowe Zawody Balonowe – Nałęczów ‘2019. Wydarzenie objął Honorowym Patronatem Andrzej Duda - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Zawody przeprowadzono w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia Aeroklubu...

 • Aktualności

  Lubelscy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca woj. wielkopolskiego. Wielokrotnie notowany w policyjnych kartotekach mężczyzna oszukiwał i okradał starszych mieszkańców podlubelskich miejscowości. Podając się za handlarza opałem pobierał zaliczki obiecując towar dobrej jakości, nie wywiązując się później z obietnic. Na domiar złego, podczas wizyt w domach seniorów, okradał ich z pieniędzy. Wkrótce za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem, który już aresztował go na 3 miesiące.

 • Centrum Kultury w Lublinie i Towarzystwo Edukacji Kulturalnej serdecznie zapraszają na Festiwal Wszystkich Mieszkańców, który organizują mieszkańcy Starych Bronowic.
  SPZOZ w Bychawie zaprasza na "Białe Niedziele"

  SPZOZ w Bychawie, mając na uwadze fakt, że zdrowie jest najwyższym dobrem i wartością każdego z nas, zaprasza na "Białe Niedziele" w Gminnych Ośrodkach Zdrowia. Szczegóły i harmonogram w artykule.

 • Aktualności

  Policjanci z III komisariatu zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy w miniony poniedziałek pobili i okradli znanego im 25-latka. Napastnicy zabrali swojej ofierze telefon komórkowy i paszport. Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Sprawcy nie pozostali na długo bezkarni. Zatrzymani wczorajszego dnia usłyszeli zarzuty rozboju, za co grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 • Aktualności

  Policjant z IV Komisariatu Policji w Lublinie będąc poza służbą, na drodze w pobliżu Kraśnika uniemożliwił jazdę nietrzeźwemu kierującemu i powiadomił dyżurnego policji. Na miejsce zdarzenia pojechał natychmiast patrol z Wydziału Ruchu Drogowego kraśnickiej komendy. Sprawdzenie stanu trzeźwości zatrzymanego kierowcy wykazało, że miał 3 promile alkoholu w organizmie.

 • Aktualności

  Dzielnicowy z lubelskiego komisariatu przebywając na wolnym w Zwierzyńcu zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 50-latek mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie nissanem z przyczepką poruszał się ulicami stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

 • Przychodnia Rejonowa w Bychawie zaprasza na badania profilaktyczne

  Przychodnia Rejonowa w Bychawie zaprasza mieszkańców gminy i miasta Bychawa na badania profilaktyczne, które będą przeprowadzane 25 sierpnia br. podczas Dożynek Gminnych w Bychawie.

 • Aktualności

  20 lipca 2019 roku komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Komendy Głównej Policji, rozstrzygnęła konkurs literacki dla uczniów klas I – III szkół podstawowych pn. „Rymowanka – Zachęcanka” promujący „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków” w 2020 roku oraz ideę używania elementów odblaskowych.