Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu satysfakcji i oczekiwań klientów Starostwa Powiatowego w Lublinie

W związku z Zarządzeniem Nr 96/2019 Starosty Lubelskiego z dnia 6 września 2019 r. w sprawie wprowadzenia procedury badania satysfakcji i oczekiwań klientów Starostwa Powiatowego w Lublinie informujemy, że w dniach od 01.10.2019 r. do 31.12.2019 r. zostanie...

 • Aktualności

  1000 złotych mandatu i 16 punktów karnych to dorobek 23-letniego kierowcy bmw. Młody mężczyzna wyprzedzał z prawej strony ciąg pojazdów, a na liczniku miał przeszło 141 km/h. Został zatrzymany przez policjantów z grupy SPEED. Kierowca pożegnał się już z prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące.

 • Aktualności

  Wczoraj policjanci z lubelskiej drogówki brali udział w ogólnopolskiej akcji pn. „Telefon”. Działania prowadzone były pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL. W trakcie akcji skontrolowanych zostało ponad 300 kierujących. Ujawniono prawie 200 wykroczeń, w tym 36 dotyczących korzystania z telefonu komórkowego podczas jazdy.

 • Podczas dwóch dni warsztatowych uczestnicy zapoznają się z "retuszem światłem" - czyli oryginalną techniką wpływania na obrazy cyfrowe, opracowaną przez fotografa.
  Zapraszamy do udziału w Konkursie, którego celem jest dialog o współczesnym rozumieniu pojęcia patriotyzm, afirmacja wolności, opowiadanie o miłości do miejsca i ludzi, którzy są naszym domem.
 • Aktualności

  Zarzut kradzieży portfela usłyszał na I komisariacie 44-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w połowie czerwca b.r. podczas wizyty w jednym ze sklepów jubilerskich w Lublinie zabrał z lady portfel pozostawiony przez jedną z klientek. Moment kradzieży uchwyciły kamery sklepowego monitoringu. Mężczyzna został ustalony i odpowie za popełnione przestępstwo.

 • Aktualności

  Policjanci będą ustalać powód desperackiego zachowania 42 letniego mężczyzny. Mieszkaniec Lublina najpierw się okaleczył a później wskoczył do wody. Z pomocą mężczyźnie ruszyli świadkowie i policjant z KMP w Lublinie.

 • Do czasu rozwiązania problemu sprzedaż biletów na wydarzenia odbywa się wyłącznie online.
  Programy stypendialne Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

  Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego informuje, że w dniach od 2 do 20 września 2019 r. prowadzony jest nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach programów stypendialnych „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2019-2020" oraz „Lubelska kuźnia talentów 2019...

  Pierwsze umowy na dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych trafiły do województwa lubelskiego

  30 sierpnia br. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań powiatowych i gminnych przeznaczonych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w 2019 roku na podstawie naboru przeprowadzonego w marcu br. A już tydzień później...

  Wojewoda dofinansuje zakup karetek dla szpitali w Bełżycach i Bychawie

  Wczoraj w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim Wojewoda Lubelski uroczyście przekazał na ręce Starosty Lubelskiego, Wicestarosty Lubelskiego i Dyrektora SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach dotacje na zakup trzech karetek pogotowia dla szpitali powiatowych w Bychawie i Bełżycach.

  Zapraszamy na Dzień Dziękczynienia w Wilczopolu

  Zapraszamy na Dzień Dziękczynienia 15 września w Wilczopolu.

 • Aktualności

  Dzięki obywatelskiemu ujęciu udało się wyeliminować kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 70-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego w organizmie miał przeszło 2 promile alkoholu. Swoją jazdą zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 • Aktualności

  Za włamania do samochodów, kradzież roweru oraz ukrywanie cudzych dokumentów odpowie 29-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z IV komisariatu. Łącznie usłyszał 6 zarzutów. 29-latek dziś zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o areszt.

 • Aktualności

  Dzięki szybkiej interwencji policjantów, zatrzymany został wandal niszczący plakaty wyborcze. 27–letni mężczyzna szedł ulicą i kolejno dewastował plakaty i banery różnych partii. Podczas zatrzymania był bardzo agresywny. Za niszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Aktualności

  Policjanci z Bełżyc poszukują 45-letniej Marzeny Droździel. Kobieta w dniu 6 września wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobyt zaginionego prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu w Bełżycach tel. (81) 516 13 10 adres: Bełżyce, ul. Lubelska 82 lub numerem alarmowym 112.

 • Śmiało można stwierdzić, że jeśli tylko komuś mocniej zależy właśnie na tym, by mieć produkty wysokiej jakości, to z pewnością będzie przygotowany również na wyższe wydatki. Koniecznie należy jednak pamiętać o tym, że niezależnie od tego, jak się podchodziło na początku to jednak cena blachy aluminiowej będzie mogła zaskoczyć każdego.

  Blacha wysokiej jakości

  Jak kupować?

  Tak naprawdę bardzo duże znaczenie ma początkowa kwota jaką chcemy na coś takiego przeznaczyć. Jednocześnie można będzie dać sobie spory zapas, gdyż jak wiadomo, cena blachy aluminiowej która będzie wyższa, to jednocześnie zapewnienie o tym, że jakość produktów również jest na wysokim poziomie. Już teraz można zainteresować się taką możliwością. Obecnie na rynku istnieje wiele różnego rodzaju produktów i one maja nie tylko różne ceny, ale też przeróżną jakość. Koniecznie więc należy dać sobie znacznie więcej czasu na podjęcie właściwej decyzji. Od pewnego czasu coraz więcej osób nastawia się na zakupienie wysokiej jakości produktów, ponieważ to właśnie dzięki temu można będzie korzystać z tego znacznie dłużej. Wiadomo, że każdy ma jakieś swoje własne oczekiwania, przez co blacha aluminiowa powlekana która jest wysokiej jakości, będzie się doskonale sprawdzała przez dłuższy czas. Należy już dziś zastanowić się nad tym, w jaki sposób do tej pory się podchodziło do tego typu możliwości. Czasami wystarczy jedynie chwila, by można było zupełnie inaczej podejść do takich zakupów. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie przede wszystkim sprawdzenie, co są w stanie zaoferować poszczególni producenci. W ten właśnie sposób można będzie samodzielnie podjąć odpowiednie decyzje. I tak jeśli do tej pory ktoś chciał zakupić blachę, jednak zupełnie nie zdawał sobie sprawy z tego, jaki typ będzie właściwy. Dla wielu osób niewątpliwą opcją będzie blacha anodowana, która sprawdza się właściwie zawsze. Od czasu do czasu na rynku pojawiają się różnego rodzaju nowości. I tak przykładem mogą być blachy aluminiowe anodowane, które odznaczają się naprawdę bardzo wysoką jakością. Z czasem można będzie zastanowić się nad tym, jak wiele dają obecnie producenci, by podjąć właściwą decyzję. Wiadomo, że wiele osób decyduje się na rozwiązania, które mimo wszystko odznaczają się bardzo wysoką jakością. Dlatego właśnie blachy z aluminium będą w stanie sprawdzić się właściwie w każdym miejscu i czasie. Każdy ma szanse zakupić taka blachę, która się idealnie sprawdzi. Wysoka jakość i przystępna cena to coś, na co naprawdę wiele osób patrzy. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że każdy ma szansę na sukces. Wiadomo, że podejście, patrzenie na to, co oferuje rynek i w końcu podejmowanie decyzji odgrywa naprawdę kluczową rolę. Za jakiś czas można będzie zupełnie inaczej zacząć podchodzić do tego typu możliwości. Jednocześnie na początku należy dać sobie czas na zapoznanie się z tym, co oferuje rynek. Dla bardziej wprawionego klienta jakość ma kluczową rolę. Oznacza to, że będzie to mogło wpływać na satysfakcję z zakupu, jak i długość użytkowania samego produktu.

  Obiekty modułowe stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Zarówno budowlańcy, jak sami klienci doceniają ich ekonomiczność, krótki czas realizacji, a także wygodę korzystania z tego rodzaju obiektów. Swoje zastosowanie znajdują w wielu obszarach działalności, między innymi w budownictwie mieszkaniowym, gastronomii, a także handlu. Coraz głośniej po tego rodzaju produkty zgłaszają się również usługi.

  Nic w tym dziwnego! Budowa lokalu usługowego z gotowych prefabrykatów jest znacznie tańsza, niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod i materiałów. Również czas realizacji takiego projektu jest znacznie krótszy, aniżeli przy budownictwie tradycyjnym. Jak wygląda sam proces takiej budowy? Odpowiedzi na to pytanie szukamy w poniższym artykule.

  Projekt lokalu - rozpoczynamy od zera

  W sieci bez trudu znajdziemy oferty firm, które zajmują się budową lokali usługowych. Ich rosnąca liczba jest oczywiście wynikiem rosnącego zainteresowania tego typu usługami. Po takie budynki zgłaszają się przedsiębiorcy działający w takich branżach jak: gastronomia, sprzedaż, czy też handel. Chętnie korzystają z nich także miejscy włodarze, którzy w modułowych budynkach umieszczają punkty sprzedaży biletów, czy też obiekty informacyjne.

  Sama budowa lokalu rozpoczyna się oczywiście od projektu. Tutaj producenci oferujący budowę lokalu usługowego zazwyczaj proponują dwie możliwości. Pierwszą jest skorzystanie z gotowego projektu, który dostępny w katalogu ofert. Wybór ten sprawia, że cena samego lokalu jest niższa, a czas realizacji krótki, ponieważ większość materiałów jest dostępna od ręki. Drugą opcją jest skorzystanie z możliwości przygotowania własnego projektu - to rozwiązanie jest trochę droższe, ale pozwala nadać obiektowi wyjątkowego charakteru.

  Montaż elementów - stawiamy lokal!

  Jedną z największych zalet stosowania modułowych budynków jest krótki czas realizacji takich projektów. Świetnie sprawdza się to w przypadku obiektów gastronomicznych, które stawiane są sezonowo - nie trzeba myśleć o takie inwestycji kilkanaście miesięcy wcześniej. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku punktów sprzedaży, które powstają na przykład przy inwestycjach deweloperski - kontener, który będzie biurem sprzedaży dociera w kilka dni pod wyznaczony adres.

  Krótki czas budowy lokali usługowych z elementów modułowych wynika z faktu, że większość elementów przygotowywana jest wcześniej w halach i fabrykach, a na placu budowy następuje jedynie ich montaż. Samo połączenie elementów nie zajmuje więcej niż kilka dni. Na tym etapie montowane są również wszystkie elementy wyposażenia, co sprawia, że taki budynek jest od razu gotowy do użycia.

  Lokal usługowy w kontenerze - modułowe budownictwo

  Koszty związane z budową lokalu usługowego - oszczędności w firmie

  Ze względu na stosowane materiały, tego rodzaju inwestycje są dużo bardziej ekonomiczne, niż budowa lokalu z użyciem cegieł i pustaków. Różnice w wycenie obu rozwiązań sięgają nawet kilkudziesięciu procent, co sprawia, że coraz większa liczba osób prowadzących własny biznes handlowy, gastronomiczny, czy też usługowy decyduje się na takie rozwiązanie.

  Dodatkową zaletą lokali modułowych jest fakt, że nie ma konieczności uzyskiwania specjalnego pozwolenia na budowę. Pozwala to poważnie ograniczyć koszty, a przede wszystkim zyskać wiele czasu, który jest marnowany na uzyskanie takiego dokumentu. Jedyne, co należy zrobić to zgłosić chęć postawienia takiego obiektu w odpowiednim organie, a następnie przystąpić do realizacji.

  Serwis mini cooper w Warszawie - najlepsze miejsce dla Ciebie

  Szukasz odpowiedniego rozwiązania? Jeśli tak to doskonale się składa. Nasza propozycja to salon mini. Niemniej jednak warto kierować się również własnymi upodobaniami jakością poszczególnych modeli dowiedzieć więcej na temat wszystkich rozwiązań jakie są te oferowane jesteśmy przekonani że względu na twój wiek i doświadczenie znajdzie się odpowiedni samochód który spełnia twoje potrzeby i wymagania nasza córka jest zadowolona z samochodu jak ją trzymała i my również nie mamy żadnych przeciwwskazań dziś. Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie? Jeśli tak to doskonale się składa. Skorzystaj z doskonałej okazji, jaką możemy Ci zaproponować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z większą liczbą informacji na temat mini cooper cena nowy. Jeśli zaliczasz się do osób które chcą być bezpieczne i przeżywać jakościową jak do doskonale się składa w pewnością tego typu rozwiązanie dla ciebie doskonałe i sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach jak zagwarantujesz tego pojazdowi niemniej jednak warto przed podjęciem ostatecznej decyzji zastanowić się nad swoim wyborem skorzystać z obecnie obowiązującym możliwości dzięki temu sprawi że ostateczny wygląd nie będzie dla ciebie za wiele nie ma inwestycja jaką się zdecydujesz okaże się owocne i przydać się zarówno prywatnym jak i zawodowym.

  Mini clubman salon - czy warto?

  Auto Serwis Mini okazał się świetnym wyborem już po kilku godzinach mogliśmy cieszyć się wyjątkową inwestycją marzeń decyzja była doskonała z urzędu na jakość doświadczenie fachowców jak nie zaufaliśmy śmiało możemy wozić tego typu rozwiązania samymi Warszawa sprawdzą się rozwiodła. Doskonale zdajemy sobie sprawy z faktu że wybór odpowiedniego samochodu może aby dla ciebie dużym wyzwaniem dlatego też dla Arminii to świetne rozwiązanie które sprawdzi się również twoim wydaniu garminie Warszawa jest ciekawą pomysł na rozwiązanie twojego kłopotu który masz z pewnością od kilku lat Mini Dealer pozwolić.

  Mini countryman dealer - kiedy warto?

  Krysta mi twoje potrzeby i wymagania jakiś czas temu sami zastanawialiśmy się nad tego rodzaj razem z nami i widzieliśmy do końca co zrobić aby dokonać niemożliwego dowiedzieliśmy się o tym ocenianych ekspertów jak się bowiem okazało potrafili oni nam pomóc jesteśmy przekonani że uda ci się również ta sztuka jest chcesz dowiedzieć się więcej na temat doskonale się składa z nim przekona jestem tego że znajdziesz dla siebie odpowiednie rozwiązanie które spełni twoje potrzeby i wymagania niemniej jednak nie pozostaje nam nic innego jak życzyć udanej zakupów i sprawnie. poradę i dowiedz się więcej niż w najbliższej przyszłości gwarantujemy że ceny jakie cię ze znajomych są ceny funkcjonuje jakoś samochodów. zawsze najwyż zastanawiasz się nad tym co wybrać w świat doskonale się składa serdecznie zapraszam do zapoznania i sort łona masz czego to wiesz jest. Poza Unię taki nie był straszny jak go malują Wybór odpowiedniego rozwiązanie często trudne po rower i mnie jednak jak się okazuje wiele osób stoi przy tego rodzaju rozwiązania i udają się rozwiązać tego rodzaju kłopot jeśli chcesz dołączyć do tego rodzaju osób ona się składa serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem wiem co zrobić aby znajdę ci podpowie mi samochód Krysta mi twoje potrzeby i wymagania jakiś czas temu sami zastanawialiśmy się nad tego rodzaj razem z nami i widzieliśmy.

  Dealer mini cooper - dlaczego?

  Z tego funkcjonalnego i często wybieranego rozwiązania a jak sam przyznasz dowód samochodu nie będzie stanowił dla ciebie aż tak dużego problemu jesteśmy przekonani co do tego że znalezienie właściwego samochodu będzie dla ciebie teraz tylko kwestia czasu i wyboru przede wszystkim jednak w trakcie poszukiwania odpowiedniego auta dla siebie i swojej rodziny zadbaj o jego funkcjonalność i o to aby spełniała ona twoje potrzeby i wymagania jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to doskonale się składa sami jesteśmy zdania że znalezienie funkcjonalnego rozwiązania to problem przed którym stoi wiele osób niemniej jednak.

  Dzisiaj najczęściej łazienki urządzamy w stylu nowoczesnym. To styl prosty, ale niepozbawiony efektownych dekorów, który doskonale wpasowuje się zarówno w duże, jak i mniejsze pomieszczenia. Jeśli myślisz o takim właśnie stylu, sprawdź propozycje polskiego producenta Ceramika Paradyż!

  Firma Ceramika Paradyż od lat dostarcza najwyższej jakości płytki ceramiczne polskiej produkcji. W jej kolekcjach możemy znaleźć także płytki łazienkowe wyróżniające się niebanalnym wyglądem, a przy tym doskonałymi parametrami technicznymi.

  Płytki łazienkowe Paradyż będą także kapitalną propozycją do łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym, w tym między innymi w jego odmianie minimalistycznej, glamour czy też ze skandynawskimi akcentami.

  Jeśli także chcesz wybrać płytki Paradyż Warszawa to miasto, gdzie czeka na Ciebie wiele sklepów z ceramiką tego producenta. Jednym z nich jest salon łazienek Dekorus.

  Co warto wybrać do łazienki urządzonej w stylu nowoczesnym? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

  Płytki Paradyż Warszawa – propozycje do nowoczesnych łazienek

  Nowoczesny styl to przede wszystkim proste wzornictwo, dlatego też do takiej łazienki najlepsze będą płytki podłogowe oraz płytki ścienne Paradyż wyróżniające się oszczędnym designem.

  Aktualnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się płytki imitujące materiały naturalne, na przykład ekskluzywny kamień, beton czy też drewno. Takie propozycje świetnie wpiszą się w nowoczesne aranżacje. Również interesującą propozycją będą płytki ceramiczne Paradyż 3D, które dzięki swojej trójwymiarowej fakturze nadają wnętrzom luksusowej głębi.

  Nadal w modzie są także proste płytki ścienne w jednolitych kolorach, na przykład w kolorze uniwersalnej bieli. Kapitalnym pomysłem może być płytka w kształcie cegiełki, która od lat nie wychodzi z mody.

  Gdy chcemy nadać płytkom więcej życia, możemy wybrać także różnorodne dekory albo mieszać ze sobą różne płytki Paradyż, na przykład pod względem ich odcieni czy wykończenia. W kolekcjach możemy znaleźć wiele ciekawych propozycji, które doskonale ze sobą współpracują.

  Płytki Paradyż Warszawa – sprawdź ekspozycje w salonach łazienkowych

  Gdy chcesz, aby łazienka prezentowała się stylowo, pamiętaj o tym, że płytki łazienkowe Warszawa mogą wyglądać inaczej na zdjęciach oraz na żywo. Właśnie dlatego zaleca się oglądać ekspozycje łazienek, gdzie glazura jest prezentowana jako ułożona na ścianach i na podłogach.

  Ekspozycje mają postać niewielkich boksów, w których możemy zobaczyć płytki ścienne oraz płytki podłogowe Paradyż, a także innego rodzaju wyposażenie łazienek. W ten sposób dopasowanie odpowiednich artykułów do wykończenia łazienki stanie się jeszcze prostsze!

  Gdy interesują nas płytki łazienkowe Paradyż Warszawa to jedno z wielu miast na mapie Polski, gdzie można je zobaczyć na ekspozycjach przygotowywanych przez salony łazienkowe, na przykład w salonie Dekorus. Sklep ten oferuje także płytki innych producentów, w tym Tubądzin Warszawa.

  Płytki Paradyż Warszawa – wybierz te najlepsze!

  Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowe słów typu „Ceramika Paradyż Warszawa” czy też „Paradyż Warszawa” możemy natychmiast znaleźć adresy salonów prezentujących płytki tego producenta w stolicy.

  Podsumowując, gdy chcemy zdecydować się na nowoczesne płytki łazienkowe Warszawa oraz salon Dekorus to kapitalna propozycja dla każdego klienta. To właśnie tam możemy również znaleźć wysokiej jakości płytki ceramiczne polskiego producenta Paradyż. Zapraszamy!

  Płytki Paradyż Warszawa – płytki ceramiczne do nowoczesnych wnętrz

  Miłośnicy koni najchętniej jeździliby konno każdego dnia i jeszcze na urlop wybraliby się razem ze swoim czworonożnym przyjacielem. Właściwie, to normalne. Pytanie tylko, czy w ogóle w Polsce są takie miejsca, gdzie można wypoczywać ze zwierzęciem większym niż pies? Okazuje się, że dziś koń to nie problem. Są miejsca, w których akceptuje się te zwierzęta.

  Teraz z własnym koniem można wybrać się nawet na urlop…

  Dawniej mając zwierzęta, np. konia i chcąc wybrać się na urlop, było trzeba pozostawić go pod opieką kogoś zaufanego. Teraz na wypoczynek można wybrać się razem ze swoim zwierzakiem. Akurat, jeżeli chodzi o konie, jest to całkiem możliwe i zupełnie bezproblemowe. Idealnym miejscem na taki urlop jest stadnina koni nad morzem. Gwarantuje to możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Wystarczy wyobrazić sobie, jak mogłoby być miło wybrać się na przejażdżkę konno po plaży o wschodzie słońca. Na takie atrakcje nie ma najmniejszych szans w innej części Polski. Dlatego nic dziwnego, że coraz więcej miłośników koni marzy o tym, aby wyruszyć nad morze ze swoim zwierzakiem. Skoro jest to możliwe, to właściwie, dlaczego nie…?

  Co oferuje profesjonalna stadnina?

  Profesjonalne stajnie nad morzem oferują swoim gościom szereg udogodnień, a przede wszystkim nocleg dla koni. Teraz turysta wybierając się na wypoczynek z koniem, może zapewnić mu nocleg na wysokim poziomie, w bezpiecznej i komfortowej stajni. W miejscu tym koń dostanie posiłki zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami. W stajni tej właściciel może zadbać o swojego konia, a także skorzystać z pełnej infrastruktury obiektu oraz przepięknych terenów zielonych znajdujących się w pobliżu. Rozmyślając o wypoczynku z własnym koniem nad morzem, warto już dziś rozejrzeć się za takim miejscem.

  Oferta dla koni i ich właścicieli

  Aktualnie nad morzem można znaleźć kompleksową ofertę dla koni i ich właścicieli. Na kompleksy te składają się luksusowe hotele oraz stadniny w jednym miejscu. Dzięki temu wystarczy zarezerwować termin u jednego „gospodarza” – właściciela. Warto zrobić to jak najszybciej z wielu powodów. Tego typu miejsc nie ma wiele, a poza tym urlop z koniem dziś cieszy się ogromną popularnością. Dlatego odkładanie rezerwacji na później zwiększa ryzyko, że wszystkie wolne miejsca będą już zajęte lub też wybór zostanie mocno ograniczony. Czasem można znaleźć hotel dla siebie i stajnię dla swojego konia, ale w zupełnie innym miejscu. Nie jest to wygodne, ani też korzystne. Trzeba w związku z tym się śpieszyć, aby zarezerwować noclegi w atrakcyjnym obiekcie. Dziś może jeszcze nie ma ich wiele, ale te, które istnieją, mają naprawdę ciekawą ofertę. Nie pozostaje w takim razie nic innego, jak tylko szybko rozeznać się w szczegółach.

  Dlaczego warto wybrać się na jazdę konno nad morzem?

  Tylko ci, którzy mieli już okazję zaznać tej przyjemności wiedzą, jak dużo frajdy dostarcza jazda konna nad morzem. To dlatego taki urlop planują każdego roku. Jest to wielka radość zarówno dla konia, jak i dla jego właściciela. Przejażdżka po piaszczystej, a tym bardziej zmoczonej morską wodą plaży to coś wspaniałego. Mając własnego konia, warto doświadczyć czegoś takiego. Należy tylko rozejrzeć się za jakimś spokojnym miejscem, aby móc naprawdę wypocząć i ciekawie spędzić czas ze swoim zwierzakiem. Jednym z takich miejsc na mapie Polski jest Ciekocinko. Wybór jednak należy do każdego z osobna. Wjeżdżając na tereny kaszubskie, można niejednokrotnie zauważyć szyldy i rozmaite reklamy – agroturystyka nad morzem konie. Wybierając się jednak nad morze ze swoim zwierzakiem, lepiej zaplanować wszystko wcześniej. Chodzi o to, aby tuż po pokonaniu tak odległej trasy koń mógł odpocząć i nie stresował się sytuacją wynikającą z intensywnych poszukiwań zakwaterowania. Zresztą trzeba wziąć pod uwagę to, co by było, gdyby jednak okazało się, że już nie ma wolnych terminów. Taki wyjazd to bardzo odpowiedzialna sprawa. Trzeba w związku z tym wziąć odpowiedzialność za siebie, za swoich członków rodziny i… za konia, jeżeli razem podróżuje.

  Wypoczynek nad morzem z własnym koniem