Luksusowe samochody uznanych marek to spore ceny. Gdy jednak nie chcemy iść na kompromisy pod względem komfortu, bezpieczeństwa oraz osiągów pojazdu, to najlepsze miejsce do jego zakupu. Czy możemy wtedy skorzystać z różnych obniżek?

Interesują Cię samochody marki premium Volvo? A może inne auta luksusowe, na przykład BMW czy Mercedes? To szeroka gama wysokiej klasy modeli, w tym samochody kombi, SUV, Coupe czy sedan, które zaskakują swoimi technologiami.

Najlepszym miejscem, aby je zakupić, będzie salon samochodów luksusowych. Panuje jednak przekonanie, że salony sprzedające auta klasy premium nie zapewniają klientom zniżek, dlatego za wymarzone samochody luksusowe musimy zapłacić tam pełną cenę. Jak jest w rzeczywistości?

Salon samochodów luksusowych – wymarzone auto może być tańsze!

Aktualnie samochody premium może zaoferować wiele marek. To między innymi popularne marki typu Mercedes, Audi, BMW czy Volvo nowe pojazdy od tych producentów to niemały wydatek.

Gdy chcemy kupić auta kombi, sedan czy SUV od jednej z marek premium, musimy przygotować się na spory wydatek zarówno na samo auto, jak również na jego eksploatację, w tym przykładowo na części samochodowe Volvo.

Warto jednak zaznaczyć, że są sposoby, aby kupić auta premium w jeszcze niższych cenach niż katalogowe. Kiedy salon samochodowy może zaoferować nam najlepsze zniżki? Zapraszamy do sprawdzenia!

Salon samochodów luksusowych – wyprzedaż rocznika

Jednym z najpopularniejszych sposobów, aby kupić taniej nowe samochody klasy premium, jest wyprzedaż rocznika. Czym dokładnie jest tego rodzaju wyprzedaż?

Wyprzedaż rocznika to wyprzedaż samochodów, która odbywa się pod koniec roku i na początku nowego roku. Dzisiaj taką wyprzedaż organizuje niemalże każdy dealer samochodowy, w tym także dealer samochodów luksusowych.

W ramach wyprzedaży rocznika prowadzona jest sprzedaż samochodów luksusowych wyprodukowanych w mijającym roku, aby zamiast nich do oferty wprowadzić modele z rocznika aktualnego.

Gdy chodzi o zatem o niższe ceny na marki premium samochody warto kupować na wyprzedaży rocznika – obniżki mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Czy salon samochodów luksusowych może zaoferować klientom obniżki cen?

Salon samochodów luksusowych – samochody używane

Kolejny sposób na niższe ceny to luksusowe samochody używane. Dzisiaj takie modele możemy kupić także w salonach dealerskich!

Klasa premium z drugiej ręki cieszy się dużym zainteresowaniem, ale wybór dobrego modelu, na przykład Volvo kombi, może być trudny. Gdy chcemy kupić kombi samochód używany z salonu dealerskiego może być strzałem w dziesiątkę. Dlaczego?

Salon dealerski prowadzący sprzedaż używanych aut ma w ofercie tylko modele sprawdzone, w dobrym stanie technicznym – to auta o świetnych osiągach, bez znacznych śladów użytkowania, posiadające oryginalne części Volvo czy innej marki. Możemy dostać na nie także gwarancję, w ramach której będzie wykonana naprawa Volvo.

Salon samochodów może też zapewnić klientom dodatkowe udogodnienia – tanie Volvo części, możliwość wzięcia kredytu lub leasingu na miejscu, niedrogie ubezpieczenia na samochody Volvo używane to tylko kilka z nich.

Salon samochodów luksusowych – sprawdź oferty już teraz!

Do wyboru mamy dzisiaj salony luksusowych aut w Polsce – jeśli chcemy kupić auta w jeszcze niższych cenach, warto sprawdzić powyższe oferty!

Oferty, które prezentują salony samochodowe Łódź oraz w innych lokalizacjach, można znaleźć dzisiaj także przez internet.

Sprawdź bogatą ofertę zajęć w ramach Centrum Ruchu przygotowaną przez Lubelski Teatr Tańca.
 • Aktualności

  Za 8 podpaleń odpowie 19-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna z premedytacją podpalał wiaty śmietnikowe, szopkę betlejemską przy jednym z kościołów oraz trawy, po czym fotografował płomienie i wzywał straż pożarną. Lubił patrzeć na akcje gaśniczą. Łączne straty sięgają ponad 76 tys. zł. Grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

 • W dniu 6 września 2019 roku około godz. 15:05 funkcjonariusze Eko-Patrolu w asyście patrolu Policji z posterunku wodnego nad Zalewem Zemborzyckim odłowili zaplątanego w żyłkę wędkarską łabędzia.

 • Zmiana siedziby i numeru telefonu Filli w Niedrzwicy Dużej

  Szanowni Klienci Starostwa Powiatowego w Lublinie, informujemy, że jedna z filii Wydziały Komunikacji, Transportu i Drogownictwa zmieniła swoją siedzibę. Filia w Niedrzwicy Dużej znajduje się obecnie przy ulicy Bełżyckiej 77. Nowy numer telefonu to 81 528 67 70.

  Najpiękniejsze wieńce dożynkowe Powiatu Lubelskiego

  Podczas Dożynek Wojewódzkich w Radawcu rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Wieńców Dożynkowych. Wieńce oceniane były w dwóch kategoriach. Za najpiękniejszy wieniec tradycyjny komisja uznała wieniec wykonany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Garbowie, gm. Garbów, a w...

  Konkurs na najpiękniejszą posesję Powiatu Lubelskiego rozstrzygnięty

  Kolejne Dożynki Wojewódzkie współorganizowane przez Powiat Lubelski za nami. Podczas nich odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu pt.: „Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego”. Mieszkańcy powiatu lubelskiego zachwycili komisję konkursową pięknem i...

 • Aktualności

  Ponad 530 ujawnionych wykroczeń, 289 mandatów karnych, 27 zatrzymanych praw jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h, odzyskany samochód marki Fiat utracony na terenie Belgii, to tylko część efektów pracy policjantów ruchu drogowego za miniony weekend. W działaniach udział brali funkcjonariusze ze specjalnie utworzonej grupy „Speed”.

 • Aktualności

  Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy oddziału prewencji zostali zatrzymani dwaj sprawcy rozboju na 20-latku. Pokrzywdzony był bity pięściami po twarzy. Łupem mężczyzn padł telefon komórkowy, pieniądze oraz pendrive. Sprawcy wpadli ponieważ chwilę przed napadem byli legitymowani. Obaj odpowiadać będą w warunkach recydywy.

 • Lublin to piękne miasto znajdujące się we wschodniej Polsce. W okresie PRL następował ustawiczny rozwój Lublina w czasie którego ludność wzrosła ponad trzykrotnie. Obecna liczba ludności wynosi około 340 tysięcy, jest to więc duże miasto, dziewiąte co do wielkości populacji w Polsce.

  Rynek nieruchomości w Lublinie

  Nowe mieszkania w Lublinie powstają głównie na Płaskowyżu Nałęczowskim. Jest to barwne miejsce pokryte dolinami rzecznymi i wąwozami. Nic dziwnego, że takie miejsca budzą pozytywne emocje i zachęcają do osiedlenia się tutaj na stałe. Pomimo tego, że z płaskowyżu widok poprzecinany jest zielonymi lasami to nie ma tutaj mowy o tym, że to miejsce jest w jakiś sposób odcięte od komunikacji miejskiej. 110 autobusów kursuje regularnie w całym obszarze Lublina, więc dostanie się w dowolne miejsce nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo warto zauważyć, że prawie wszystkie pojazdy w taborze autobusowym są przystosowane do przewozu niepełnosprawnych, a duża część z nich posiada klimatyzację. W kwestii komunikacji miejskiej jest więc poprawnie i trudno nie być zadowolonym z udogodnień, które stają się już powoli standardem na polskim rynku.

  Na terenie miasta Lublina działa obecnie 89 placówek oświatowych oraz szkół, a ostatnie zmiany prawne i ukłon w kierunku nauczycieli spowodują, że wśród kardy nauczycielskiej nie powinno zabraknąć pracowników. Mowa tutaj o wzroście średniego wynagrodzenia o 9,6% dla kadry nauczycielskiej, przegłosowanego przez radnych Rady Miasta Lublin.

  W samym mieście Lublin nie sposób narzekać na jakość świadczonych usług medycznych, a w trakcie świąt, weekendów oraz w godzinach nocnych działają w mieście aż trzy punkty w których można uzyskać pomoc lekarską i medyczną: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki oraz Szpital Neuropsychiatryczny.

  Mieszkania pod inwestycje są doskonałym wyborem dla Lublina i okolic, szczególnie pod bazę turystyczną. Z przeprowadzonych badań w 2018 pod względem rozwoju turystyki, przybysze bardzo dobrze oceniają miasto ze względu na ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne, dużą bazę gastronomiczną, bogatą ofertę handlową, kulturową i rozrywkową. Największym zainteresowaniem wśród turystów cieszył się w 2018 roku Deptak oraz Błonia Zamkowe (czyli tereny zielone znajdujące się przy Muzeum Lubelskim). Aż 96% turystów wyraziło zaznaczyło „zdecydowanie tak” lub „raczej tak” po zapytaniu czy zechcą jeszcze kiedyś powrócić do miasta Lublin. Jak więc wyraźnie widać, jest to przytłaczająca liczba osób, które będą chciały powracać do tego miejsca ponownie.

  Jeśli chodzi o najciekawsze dane statystyczne dotyczące mieszkań z rynku pierwotnego w obszarze miasta Lublin to przedstawiają się następująco:

  • średnia cena m² mieszkania wynosi 6188 zł, natomiast średnia cena mieszkania wynosi 346 425 zł. Średni metraż mieszkania to 55,28 m.
  • 1582 to liczba nieruchomości, a ilość inwestycji wynosi 38.

  Najwięcej mieszkań na sprzedaż mieści się w cenie od 5500 do 6000 zł za metr kwadratowy – 425 mieszkań. W cenie nieco niższej, czyli w granicach między 5000 zł, a 5500 zł istnieje obecnie 190 mieszkań, które szukają swojego właściciela. W dobrych dzielnicach miasta znajdują się też droższe mieszkania, które mieszczą się w cenie między 7500 zł oraz 8500 zł, jest to na dzień dzisiejszy 136 mieszkań.

  Materiał przygotowany przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl

 • W dniu 6 września 2019 roku około godz. 15:05 funkcjonariusze Eko-Patrolu w asyście patrolu Policji z posterunku wodnego nad Zalewem Zemborzyckim odłowili zaplątanego w żyłkę wędkarską łabędzia.

 • Przeczytaj tekst kuratorski tegorocznej edycji Konfrontacji Teatralnych. Na 24. edycję festiwalu zapraszamy w dniach 5-15 października.
  Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnictwa Branżowego 2019/2020

  5 września br. odbyła się Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnictwa Branżowego 2019/2020. Organizatorami spotkania byli Powiat Lubelski, Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach.

 • Aktualności

  Blisko 150 g marihuany zabezpieczyli policjanci wydziału narkotykowego KMP w Lublinie. 39-letni mieszkaniec miasta usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

 • Aktualności

  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Radek Bąchór wprowadził dzisiaj na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie mł. insp. Janusza Pudźwę. Nowego komendanta przywitała kadra kierownicza jednostki, na czele z Komendantem Miejskim Policji w Lublinie nadkom. Sławomirem Władą.

 • Bogowie Wojny zawitają do Lublina

  Festiwal Historii bez Liku to nie lada gratka dla wszystkich miłośników historii. Rozpocznie się 18 września w Lublinie i potrwa do 22 września. W ramach imprezy zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne i Grupę MTP przygotowano mnóstwo atrakcji, a jedną z nich jest spektakl Bogowie Wojny.

  Festiwal Historii bez Liku to doskonała lekcja historii na żywo. Towarzyszyć mu będą Targi Książki i Prasy Historycznej, I Mistrzostwa Polski w Historycznych Grach Video, Przegląd Kina Historycznego oraz XX Powszechny Zjazd Historyków Polskich zwołany w 450 rocznicę zawarcia unii lubelskiej. Wspaniale zapowiada się widowisko Bogowie Wojny, które będzie można obejrzeć 20 września na stadionie Arena Lublin. Rozpocznie się o godzinie 20.00, a udział w nim weźmie ponad 200 najlepszych rekonstruktorów z całej Europy. Na Błoniach przy stadionie rozstawiona zostanie wioska historyczna, gdzie mali i duzi pasjonaci historii z Lublina i nie tylko spotkają Greków, Kartagińczyków, legionistów z Legio XXI Rapax, Gotów i starożytnych rzemieślników. Rzymskie ubiory, antyczna perfumeria, a także możliwość skosztowania przysmaków, jakimi w dawnej Grecji zajadali się Platon czy Arystoteles – to wszystko czeka na tych, którzy zdecydują się odwiedzić wioskę.

  Bogowie Wojny to niezwykłe i zrealizowane z ogromnym rozmachem widowisko traktujące o korzeniach współczesnej Europy. Na początku widzowie przeniosą się do II poł. I wieku n.e. i na własne zobaczą, jak rzymski legion rozprawia się z germańskimi wojownikami. Sporo emocji dostarczy też oblężenie germańskiej osady przez Rzymian. W programie spektaklu przewidziano również walkę gladiatorów – nie  jest żadną tajemnicą, że Rzymianie uwielbiali igrzyska, a tego typu pokazy cieszyły się dużym zainteresowaniem.  Zwieńczeniem spektaklu będzie XIII-wieczny turniej rycerski, w którym udział weźmie 8 pocztów, każdy składający się z 3 osób. Rycerskie potyczki odbędą się w iście podniosłej atmosferze charakterystycznej dla tego typu wydarzeń. Nie obejdzie się zatem m.in. bez granej na żywo muzyki oraz pokazu żonglowania chorągwiami. Spektakularne sceny walki okraszone zostaną wygrywanymi na bębnach partiami, co podkreśli dramaturgię odgrywanych przez aktorów scen. Wizualna oprawa w postaci efektownej gry świateł oraz odpowiednio stylizowanych strojów pięknie uzupełni całość.

  Bilety na spektakl w cenie od 20 zł można nabyć tutaj: https://empikbilety.pl/wydarzenie/bogowie-wojny-spektakl-rekonstrukcji-historycznych/wrzesien-2019. Aktualnie są jeszcze dostępne. 

  W dniach 6-20.09.2019 r. w Centrum Kultury w Lublinie będzie trwała rezydencja artystyczna Tanii Soubry. Rezydencja odbywać się będzie w ramach programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, organizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L.
  Panorama Powiatu NR 3/2019 (186)

  Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem Panoramy Powiatu. W numerze: Sukcesem szpitala są wyleczeni pacjenci, Podsumowanie projektu „Kreatywna edukacja w Powiecie Lubelskim”, Zapraszamy na Dożynki Wojewódzkie 2019, „Wolni z wolnymi. Równi z równymi”....

  Dożynki Wojewódzkie – darmowy dojazd MPK

  W związku z organizowanymi w dniu 8 września 2019 r. Dożynkami Wojewódzkimi informujemy, że organizatorzy zapewniają darmowy dojazd do i z lotniska w Radawcu. Przewozy świadczyć będzie MPK Lublin. Darmowa komunikacja będzie kursować wg poniższego planu:

 • Aktualności

  62-letnia mieszkanka Lublina padła wczoraj ofiarą oszustwa metodą „na policjanta”. Kobieta nie dysponując gotówką dała się namówić na zaciągnięcie pożyczki w kwocie 20 000 złotych w jednym z banków. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek w kontaktach z nieznajomymi.