Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z 3 komisariatu poszukują 59-letniego Witolda Jasińskiego. Mężczyzna 18 listopada wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego prosimy kierować do dyżurnego komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00 adres: Lublin ulica Kunickiego 42 lub na numer alarmowym 112.

Zaginiony to:

Witold Jasiński

Wiek: 59 lat

Zamieszkały: Lublin

Rysopis:

Wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 165 cm, szczupła sylwetka ciała, około 60 kg wagi. Włosy krótkie blond. W chwili zaginięcia ubrany był w czapkę koloru grafitowego, kurtkę długość do kolan koloru niebieskiego. Spodnie jeanoswe. Buty koloru niebieskiego z napisem KAPPA.

Cechy charakterystyczne: widoczna blizna na środku głowy, krzywy nos, deformacje palców dłoni.

Zaginiony ostatni raz widziany był w czwartek wieczorem 18.11.2021 roku. Następnego dnia rano miał wyjść z domu, jednak do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 3 w Lublinie telefon 47 811 58 00 adres: Lublin ulica Kunickiego 42 lub na numer alarmowym 112.

Komisarz Kamil Gołębiowski