Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 29 kwietnia w Lublinie przy Alei Witosa. W trakcie zdarzenia kierujący motocyklem w wyniku gwałtownej zmiany pasa ruchu przez innego kierowcę stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Lublinie.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 29 kwietnia w Lublinie na łącznicy Alei Witosa – od ulicy Łęczyńskiej do Krańcowej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem w wyniku gwałtownej zmiany pasa ruchu przez nieustalony pojazd przewrócił się na jezdnię. Osoba poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 157 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 50 75, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

komisarz Kamil Gołębiowski