Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali 500 maseczek uszytych przez osadzonych Aresztu Śledczego w Lublinie. Jest to kolejny przykład dobrej współpracy pomiędzy służbami. Zwłaszcza w dobie obecnej epidemii, gdy stopień zagrożenia podczas podejmowanych interwencji jest większy, wzajemne wsparcie wydaje się być nieocenione.

W dobie obecnie panującej epidemii ważnym zagadnieniem jest dbanie o wspólne bezpieczeństwo, zarówno obywateli, personelu medycznego a także funkcjonariuszy podejmujących na co dzień szereg interwencji.  Aby wspomóc policjantów w wypełnianiu ich codziennych obowiązków i doposażyć w  środki ochronne, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie przekazała materiał, z którego osadzeni w Areszcie Śledczym w Lublinie uszyli maseczki ochronne.

Wczoraj nastąpiło ich przekazanie funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Łącznie uszyto 500 maseczek, które z pewnością będą miały wpływ na bezpieczeństwo funkcjonariuszy podczas codziennej służby.

To już kolejny raz, kiedy dobra współpraca pomiędzy naszymi służbami przynosi pozytywne efekty i przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.

KG

  • przekazanie maseczek przez mundurowych