Policjanci z VI Komisariatu wspólnie z kolegami z KMP w Lublinie zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do sklepu. Sprawcy skradli min. komputer, kasę fiskalną, kasetkę z pieniędzmi oraz elektroniczne papierosy. Policjanci odzyskali skradzione mienie o wartości blisko 12 tys. złotych. Mężczyznom przedstawiono zarzuty. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj policjanci z komisaratu VI wspólnie z kolegami z wydziału do walki z przestepczością przeciwko mieniu KMP w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z  włamaniem do jednego ze sklepów. Sprawcy ukrywali się w jednym z  lokali mieszkalnych na terenie miasta.

Włamanie miało miejsce 6 stycznia tego roku. Sprawcy skradli komputer, terminal płatniczy, kasę fiskalną, kasetkę z pieniędzmi oraz towar w postaci elektronicznych papierosów. Od tego momentu policjanci realizowali czynności mające na celu ustalenie jego sprawców.

Po ustaleniu miejsca przebywania sprawców zatrzymali 36-letniego oraz 22- letniego mieszkańca Lublina. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Policjanci odzyskali skradzione mienie o wartości blisko 12 tys. złotych.

M.Z.

  • policjanci z zabezpieczonym mieniem
  • odzyskane przedmioty z kradzieży