Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują 39-letniej Elżbiety Kozłowskiej. Kobieta wczoraj wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego komisariatu pod nr tel. (81) 536 17 97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.

Policjanci z komisariatu w Niemcach poszukują zaginionej:

Elżbiety Kozłowskiej

lat 39,

zam. gm. Wólka.

Kobieta wczoraj około godz. 14:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis:

wzrost około 165 cm wzrostu, waga 85 kg, budowa ciała - otyła, włosy koloru ciemnego, długie do ramion, pofalowane, oczy piwne, uszy normalne, nos prosty, uzębienie niepełne - posiada częściową protezę w górnej szczęce.

W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru ciemnego materiałowe, bluzkę koloru ciemnego z długim rękawem, kurtkę zimową koloru siwo beżowego długości przed kolano z kapturem, obszycie kaptura tzw. misiek, bez nakrycia głowy.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu w Niemcach tel. (81) 536-17-97, adres: Niemce ul. Różana 18 lub na numer alarmowym 112.

K.G.

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.