Policjanci z I komisariatu poszukują sprawcy oszustwa na BLIKa. W połowie listopada jeden z mieszkańców Lublina stracił 2000 złotych. Zarejestrowany przez kamery monitoringu mężczyzna wypłacił pochodzące z tego przestępstwa pieniądze w Katowicach. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie.

Do oszustwa doszło w połowie listopada ub. r. Mieszkaniec Lublina myśląc, że pomaga osobie znajomej przekazał oszustom kod BLIK na kwotę 2000 złotych. Podjęte w tej sprawie czynności doprowadziły policjantów do Katowic, gdzie zarejestrowany przez kamery monitoringu  mężczyzna wypłacił pochodzące z tego przestępstwa pieniądze w bankomacie przy ul. Fryderyka Chopina.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B, tel. (81) 535 45 73 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

KG

  • młody mężczyzna
  • młody mężczyzna
  • młody mężczyzna

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.