Za zniszczenie mienia i kradzież z włamaniem odpowie 36-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna jest podejrzany o zniszczenie publicznego grilla przy rzece Bystrzyca w wyniku czego powstały straty w kwocie 7000 zł na szkodę Urzędu Miasta w Lublinie oraz kradzież węgla. Został zatrzymany przez operacyjnych z VI Komisariatu.

Policjanci z VI komisariatu zatrzymali w piątek 36-letniego mieszkańca Lublina. W trakcie pracy operacyjnej funkcjonariusze udowodnili mu zniszczenia betonowego grilla przy rzece Bystrzyca na szkodę Urzędu Miasta w Lublinie. Straty oszacowano na 7000 zł. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna na koncie miał włamanie do budynku gospodarczego i kradzież węgla.

36-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia do których się przyznał. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.

KG


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.