Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z Bełżyc poszukują 35-letniej Moniki Całki. Kobieta w dniu 27 listopada br. wyjechała do Niemiec, celem uregulowania spraw urzędowych. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Bełżycach tel. (81) 516-13-10 adres: Bełżyce, ul. Lubelska 82 lub numerem alarmowym 112.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach poszukują zaginionej Moniki Całki, lat 35, zam. Bełżyce. Kobieta w dniu 27 listopada br. wyjechała do Niemiec, gdzie miała uregulować sprawy urzędowe. Następnego dnia poinformowała rodzinę, że jest na miejscu. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną, jak również nie powróciła do miejsca zamieszkania.  

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Bełżycach tel. (81) 516-13-10 adres: Bełżyce, ul. Lubelska 82 lub numerem alarmowym 112.

K.G.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.