Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z IV komisariatu na podstawie ustaleń operacyjnych zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21-lat. Mieszkańcy Lublina będą odpowiadać za kradzież prawie 1000 sztuk liquidów do e-papierosów wartości ponad 10 tys. zł. Podczas przeszukania funkcjonariusze odzyskali większość skradzionego mienia. Dodatkowo u 20-latka ujawnili marihuanę. Teraz grozić im może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj operacyjni z IV Komisariatu Policji w Lublinie realizując własne ustalenia zatrzymali dwóch mieszkańców Lublina w wieku 20 i 21-lat. Z informacji uzyskanych przez policjantów wynikało, iż kilka dni temu dokonali kradzieży blisko 1000 sztuk liquidów do e-papierosów ze stoiska na terenie jednej z galerii handlowych. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę ponad 10 tys. zł.

Mundurowi podczas przeszukania u 21-latka odnaleźli i zabezpieczyli większość skradzionego mienia. Dodatkowo w mieszkaniu 20-latka mundurowi ujawnili marihuanę. Obaj mężczyźni muszą liczyć się z zarzutami. Za kradzież grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

K.G.