Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w pracy, do którego doszło dzisiaj rano na terenie jednej z firm w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-latek kierując wózkiem widłowym podczas wjazdu na rampę spadł z niej i został przygnieciony przez pojazd. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora przy udziale inspektora pracy oraz biegłego.

Dzisiaj około godz. 7:15 dyżurny lubelskiej komendy powiadomiony został o wypadku w pracy, do którego doszło na terenie jednej z firm w Lublinie. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-latek kierując wózkiem widłowym podczas wjazdu na rampę załadunkową spadł z niej i został przygnieciony przez pojazd. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora przy udziale inspektora pracy oraz biegłego. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku.

K.K.

  • taśma biało czerwona z napisem Policja