Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała 29 latka z Lublina, która w tym stanie „opiekowała się” swoimi dziećmi. Troje z nich trafiło do Pogotowia Rodzinnego, najmłodszy 2 latek przewieziony został do szpitala.

Wczoraj w nocy policjanci, po telefonicznym zgłoszeniu, pojechali na ul. Odlewniczą w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że w jednym z mieszkań pijana kobieta ma zajmować się swoimi dziećmi. Rzeczywiście, pod wskazanym adresem mundurowi zastali 29 latkę i czwórkę jej dzieci w wieku 8,6,5 i 2 lat.  

Mieszkanka Lublina była nietrzeźwa miała ponad 2 promile alkoholu. W domu przebywała również babcia dzieci i jej znajomy. Oni również znajdowali się pod działaniem alkoholu.  2 letni chłopiec przewieziony został do szpitala, trójka jego rodzeństwa przewieziona został do Pogotowia Rodzinnego.

Sprawą nieodpowiedzialnej matki zajmie się teraz Sąd Rodzinny.

R.L.R.

  • butelka po alkoholu zdjęcie poglądowe

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.