Komenda Miejska Policji w Lublinie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 10 grudnia b.r. w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Pocztową kierujący autobusem komunikacji miejskiej marki Jelcz gwałtownie zahamował przed wyjeżdżającym pojazdem marki Mercedes. W wyniku tego jedna z pasażerek przewróciła się i trafiła z obrażeniami ciała do szpitala. Osoby, które były świadkami zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr tel.: (81) 535-41-85.

Do wypadku drogowego doszło w dniu 10 grudnia ub.r. około godziny 7:10 na skrzyżowaniu ul. Kunickiego z ul. Pocztową w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem komunikacji miejskiej marki Jelcz jadąc ul. Kunickiego w kierunku ul. Nowy Świat gwałtownie zahamował przed skrzyżowaniem z ul. Pocztową, z uwagi na fakt, że z tej ulicy wyjechał pojazd marki Mercedes. W wyniku tego jedna z pasażerek przewróciła się i trafiła z obrażeniami do szpitala.

Osoby, które były świadkami zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie, pokój nr 150 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: (81) 535-41-85 lub 112.

K.K.