Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Lublin

Policjanci z VI komisariatu poszukują młodego mężczyzny, który w dość bezczelny sposób dokonał kradzieży zegarka ze stoiska. Klient najpierw warty prawie tysiąc złotych zegarek założył na nadgarstek udając, że go mierzy, a potem na oczach sprzedawczyni rzucił się do ucieczki. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę na publikowanym zdjęciu, proszony jest o kontakt z Policją.

Do tej bezczelnej kradzieży doszło 7 listopada przy ul. Turystycznej w Lublinie. Młody mężczyzna podszedł do stoiska i poprosił sprzedawczynię o pokazanie zegarka, celem przymierzenia. Następnie założył zegarek na nadgarstek i przyglądając się, czy pasuje. Po pewnej chwili,  z zegarkiem na ręku rzucił się do ucieczki.

Sklep oszacował straty na blisko 1 tys. złotych. Kryminalni z Szóstego komisariatu zabezpieczyli nagranie monitoringu, który dokładnie zarejestrował moment kradzieży oraz wizerunek sprawcy.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komisariatem VI Policji w Lublinie pod nr tel. 81 535 46 61 klub 112.

AK  

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.